Loading Najave

« Svi Najave

• Ovaj događaj je prošao.

POSJETA MARINA RESTREPA BANJOLUČKOJ BISKUPIJI

16 ožujka

Na poziv mons. Franje Komarice, preuzivšenog biskupa banjolučkog, 16. ožujka svoju će životnu priču iznjeti gosp. Marino Restrepo u kapelici sv. Ivana Pavla II. u samostanskoj i župnoj crkvi sv. Ante Padovanskog na Petićevcu . Susret će započeti svečanim misnim slavljem u 17:00 sati kojeg će predslaviti mons. Franjo Komarica, biskup banjolučki. Misno slavlje animrat će mladi iz Frame Petrićevac. Nakon misnog slavlja okupljenima će se obratiti gosp. Marino Restrepo sa svojom životnom pričom.
Nekoliko podataka o Marinu Restrepu:
Marino Restrepo rođen je u Kolumbiji. Glumac i vrlo nadaren glazbenik s dugogodišnjom karijerom u Holywoodu. Od šesnaeste godine živio je u drogi, promiskuitetu, magiji i svim ostalim porocima novog doba. U 47. godini, 1997. otet je od gerilaca. Preživio je šest mjeseci mukotrpnog zatočeništva u prašumi Anda. Usred patnje doživio je susret s Isusom tijekom kojeg su mu dane mnoge naravne i nadnaravne spoznaje. Od tada ima samo jednu zadaću “Biti svjedok Božje ljubavi i katoličke vjere diljem svijeta.“

Detalji

Datum: