Dana 9. lipnja u samostanskoj i župnoj crkvi sv. Ante Padovanskog na Petrićevcu biskup ordinarij mons. Željko Majić podijelio je sakrament potvrde. Naime, dvoje krizmanika primilo je sakrament potvrde o, dvoje Domazeta, Nikola i Renata su bili razlog slavlja za našu župu. Crkva lijepo posjećena od vjernika i gostiju naših krizmanika. Osim same krizme još jedan razlog za radost je bio i taj što je novozaređeni biskup Željko po prvi puta predsjedao uz koncelebraciju četvorice franjevaca našeg samostana, svečanim misnim slavljem u našoj crkvi. Prije same mise biskup se susreo s krizmanicima i njihovim kumovima, te im uputio riječi ohrabrenja i poticaja za život. Prije same svete mise moljena je i Gospina krunica na nakanu za nova duhovna zvanja. Sveto misno slavlje animirao je župni zbor naše župe pod ravnanjem Dorotee Bekić, studentice na Akademiji Umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci. Nakon svete mise nastavljeno je druženje za obiteljskim stolom.